Kartal Elektrik Servisi

Kartal Elektrik Servisi

Dekor Elektrik Kartal

Dekor Elektrik kuruluş yılı olan 1991'den beri her türlü ev ve iş yeri elektrik probleminizde yanınızda olmaktadır. Elektrik tesisatınızın yenilenmesi, sigorta panosunun değişimi, kablo tesisatının döşemesi, anahtar, priz, avize montajı, eski zil tesisatının yenilenerek yerine görüntülü diafon tesisatı işlemlerini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Dekor Elektrik tüm bu işleri yaparken gösterilen titiz işçilik sayesinde, evinizdeki elektriksel onarımların, yıllarca güven içerisinde kullanılmasını sağlar. Tedarik edilen elektrik malzemelerinin çoğu yerli (TSE) belgeli olduğu için, hem uygun maliyetli, hem de kaliteli dayanıklı olmaktadır. Ayrıca Dekor Elektrik tamamen yerli ve kendi üretimi olan avizelerinde satışını ve evinize montajını yapmaktadır.

Yıllarca doğal koşullara maruz kalmış, dış ve iç cephe elektrik ve uydu kabloları, yavaş yavaş deforme olarak, elektrik ve sinyal iletimini yapamamaktadır. Hatta bazen dış cephedeki uydu kabloları çürüyüp yırtılarak içlerine su alıp uydu cihazına kadar taşır, Bozulan uydu cihazınız garantilide olsa, dışarıdan su almış olacağı için garanti kapsamına girmez ve sizi mağdur eder. Bu tarz sorunların önüne geçmek için yapılması gereken kablo döşeme sırasında bunun önlemini almak ( kablo kanalına gizlemek gibi), mümkünse hiç dışarıdan kablo çekmemektir. Şayet böyle sorunlarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçerek kablolarınızın tekrar döşenmesi için teklif isteyiniz.

Kartal Avize Mağazası

Kartal Avize Mağazası

Dekor Elektrik sizlere elektrik malzeme satışı ve servisi vermenin yanı sıra, yerli ve kendi üretimi avizeleri de beğeninize sunmaktadır. Tamamen yerli materyallerden yapılmış avizeler çok şık, uygun, hem de dayanıklı. Avizelerin büyük kısmı kendi tasarımımız ve üretimimizdir.

Büyük mağazalardan alacağınız ithal ve dayanıksız malzemeden üretilmiş pahalı avizeler yerine, kendi üretimimiz olan yılın modasına ve tasarımlarına uygun avizeleri çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu tarz avizeler seri üretim olmadığı için tek tek elle üretilirler ve kalitesi de buradan gelir. Bu nedenle ileride herhangi bir elektrik sorunu, kırılma, bozulma veya defolu olma gibi bir şansı da yoktur.

Kartal Elektrik Malzemeleri

Dekor Elektrik tüm bunların yanında sizlere evlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü elektrik malzemesini de temin etmektedir. Televizyon ve uydu kabloları, her türlü elektrik kablosu, her çeşit ampul, anahtar, priz, duy gibi çesitli elektrik malzemelerini sizlere sunmaktadır. Yarı yolda kalmamanız için tüm bu malzemeler en kaliteli, yerli, TSE belgeli markalardan oluşturmaktadır. Başlıca tercihler arasında Viko panasonic, Siemens, Audio, Hes koblo, Nextnextstar, Dreamstar, Cablemaster, Walkertone, Nexsans markası yer almaktadır. Herhangi bir elektrik malzemesini ise özel sipariş üzerine temin edebilir..Kartal Elektrik Servisi Sıkça Sorulan Sorular

Evinizde veya iş yerinizde bulunan herhangi bir elektrik arızasını gidermek için, bu bir prizi takmak veya avizeyi takmak olabilir, belirli bir servis ücreti karşılığında sizlere yardımcı olabiliriz. Bizi hemen +90 (216) 353 7909 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.
Evinizde yapacağımız işlemlerden sonra size çalışır bir vaziyette göstererek teslim ederiz. İşçilik konusunda titizliğimiz ve 28 yıllık tecrübemiz ile sorun yaşağımız durumlar yok denecek kadar az. Bu sayede teslim ettiğimiz işte bizden kaynaklı problem çıkmaz.
Elektrik servisi, uydu Sistemleri ve Güvenlik Kamerası Sistemleri dışında bir çok hizmetimiz mevcut. Sadece danışmak için bile bizi arayabilir ve yardım istediğiniz konuda sorularınızı sorabilirsiniz.

BİZİ ARAYARAK TEKLİF İSTEYİN!