Kartal Güvenlik Kamerası Sistemleri

IP Güvenlik Kamera Sistemleri

Diğer güvenlik sistemlerinden farklı olarak IP Güvenlik Kameraları, çok büyük bir fark ile daha kaliteli ve düzgün bir görüntü sunar. İhtiyaç halinde AHD ve diğer tip kameraların çok üstünde bir görüntü sunarak, plaka tespiti, yüz tespiti vb. konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Kartal'da yaşanan hırsızlık vb. durumlarda güvenlik kameralarının büyük yardımı dokunmaktadır. Kuracağınız kamera sistemi ile geriye dönük yaklaşık 30 günlük (Sistemde kullanılan cihazlara göre değişiklik gösterebilmektedir.) görüntüler ile istediğiniz herhangi bir günün görüntüsünü izleyebilirsiniz.

Güvenlik kameralarının asıl amacı hırsızlık vb. durumlarda polise somut kanıt sunmaktır. Fakat bir çoğu şeyden daha korunmanızı sağlar. Kötü amaçlı kişiler güvenlik kameralarını gördükten sonra fikir değiştirir. IP Güvenlik Kameralarının sunduğu bir diğer avantaj da akıllı kullanım özellikleridir. Görüntüleri oturup saatlerce izlemek yerine video analiz programları ile istediğiniz görüntüye anında ulaşmanızı ve dışarıya aktarmanızı sağlar. PoE teknolojisi ile düşük maliyetlidir. Uzak mesafeye birden fazla kablo çekmek yerine sadece CAT5 kablosu ile çekilen tek bir kablo yeterli olacaktır. Bu yüzden kurulumu çok daha kısa sürede olur. Kurulduktan sonra göz zevkinizi bozacak kablo yığıntıları oluşturmaz.

Kartal Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kameraları'nın diğer avantajları

Güvenlik Kameraları sadece güvenlik için değil aynı zamanda izleme ve takip için de kullanılabilir. Yani iş yerinizde çalışanlarınızı takip etmek veya başka bir yerde bulunurken evde çocuklarınızı internet üzerinden izlemenizi sağlar. İnternet olan her yerden anlık görüntü sunabilen IP Kamera Sistemleri ile istediğiniz yerin anlık görüntüsüne akıllı cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

  • Kısa Süreli Kurulum
  • Kolay Erişim
  • Daha uzun kayıt
  • Üstün Kayıt Kalitesi
  • Caydırıcılık özelliği
  • Daha Uzun ömür

IP Kamera Sistemleri çağın son teknolojisi ile yapılmıştır. İç veya dış mekan kameraları olarak kullanılabilen bu kameralar, Kartal'da kışın yağmura ve soğuk hava şartlarına, yazın ise kavurucu sıcağa dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer kamera sistemleri gibi 1-2 sene sonra görüntü kalitesi düşmez, sistemi yavaşlamaz veya herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Bunun yanında IP Kamera Sistemleri diğer kamera sistemlerine göre daha az kablo kullandığı ve yeni teknoloji ile üretildiği için daha uygun maliyetlidir. Kullandığı akıllı depolama sistemleri ile daha kaliteli olmasına rağmen videoları daha az yer kaplar. Sıkıştırma teknolojisi ile daha uzun süre kayıtta kalır.IP Kameralar İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

IP Kameralar son teknoloji üretim sistemleri ile üretildiği için çok daha verimli kamera sistemleridir. Bu yüzden eski üretim tekniklerine göre daha ucuza üretimi sağlanabilir.
İstanbul Kartal içerisinde ikamet eden müşterilerimizin onayladıkları tekliften sonraki 2 iş günü içerisinde gerekli ölçümler yapıldıktan sonra kurulum başlar. IP Kamera Sistemleri ortalama bir apartman için 2 gününde tamamlanır.
Kurulum tamamlandıktan sonra her zaman karşılaştığınız sorunlar için teknik destek sağlıyoruz. Herhangi bir arıza vs. durumunda müşterilerimizi mağdur etmemek için elimizden geleni yapmaya özen gösteririz.

BİZİ ARAYARAK TEKLİF İSTEYİN!