Kartal Uydu Sistemleri

Kartal Uydu Sistemleri

Kartal Next&NextStar

Dekor Elektrik Kartal Atalar'da, kurulduğu 1991 yılından itibaren, uzman elektrik teknisyenleri eşliğinde, elektrik ve aydınlatma malzemesi satış ve uygulama işlerinin yanında, televizyon yayınlarının izlenmesi için, anten satışı ve kurulumu yapmaktadır.

Türkiye'deki televizyon yayınlarının uydu üzerinden yapılmaya başlaması üzerine Dekor Elektrik Kartal bölgesinde, kendisine yer edinmek için, Next&Nextstar satış ve uygulama bayiliği almıştır. Dekor Elektrik Nextstar uydu alıcıları, nextstar uydu çanakları, nextstar uydu santralleri ve nextstar uydu bağlantı ekipmanları satış ve montajını, 28 yıllık deneyimli ve tecrübeli teknik personeli ile yapmaktadır. Dekor Elektrik Kartal Atalar ve civarında, kurulumu başkası tarafınadan veya kendisi tarafından yapılmış olan, tüm bireysel ve ortak merkezi nextstar uydu çanak anten sistemlerinin bakımlarını ve arıza onarımlarını, düşük maliyetler ile deneyimli teknik personeli tarafından yapmaktadır.

Kartal Uydu Sistemleri Çanak Anten

Kartal Merkezi Uydu Sistemleri

Günümüzde görüntü kirliliği oluşturan, bina cephesindeki, bireysel uydu çanak antenlerinin yerini, artık nextstar merkezi uydu çanak antenleri almaktadır. Dekor Elektrik bireysel antenlerin sökülmesi ile tek bir ortak noktadan, nextstar çanak anteni ve nextstar merkezi santral vasıtası ile tüm dairelere uydu yayınını televizyon sayısına göre vermektedir.

Bunun için bina yönetiçisinin veya yetkilisinin, Kartal Atalar'da Dekor Elektrik firmasına gelerek, yetkili satış temsilcisinden nextstar merkezi uydu çanak sistemi için fiyat teklifi ve uygulama için gün alması yeterlidir. Bu aşamadan sonra deneyimli teknik personeli, son teknoloji ekipmanlar ile yerinde uygulamaya geçerek sizide nextstar merkezi çanak uydu sistemi sahibi yapacaktır.

Ayrıca Dekor Elektrik, Kartal, Atalar civarında ister bireysel, ister toplu olarak, nextstar 1li-2li-4lü-8li LNB kullanarak, tek bir nextstar çanak üzerinden, birden fazla televizyona, birbirinden bağımsız uydu yayını vermektedir.

Çağımızın yeni yayın dönemi olan internetten IPTV yayınları, Dekor Elektrik tarafından sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Bunun için Dekor Elektrik, alanında en iyisi olan Dreamstar Kartal bayiliği ve teknik servisini almıştır. Dekor Elektrik tarafından satılmakta olan, Dreamstar 4K tribün IPTV uydu alıcısı, uydu çanak üzerinden izlenen yerli yabancı Full HD uydu yayınları yanı sıra ( IPTV - youtube - dreamtv - xtream - vod ) gibi çeşitli yayınlarıda internet üzerinden Full HD kalitesinde sunmaktadır. Dreamstar 4K tribün IPTV uydu alıcısı, server desteklemektedir. Dekor Elektrik Kartal bölgesinde Dreamstar markasının diğer tüm ürünlerini de satmaktadır. Dekor Elektrik kartal Atalar'da bulunan firması, her marka uydu alıcınızın, kanal ve yazılım güncellemesini, çanak ayarlarını ve çanak kurulumlarını teknik kadrosu ile uygun maliyetlere yapmaktadır.Kartal Uydu Sistemleri Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizdeki iletişim formunu doldurabilir, bize info@kartalguvenlikkamerasi.com adresinden mail atabilir, +90 (216) 353 7909'u arayarak ulaşabilir, veya Kartal Atalar'da bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hava durumuna da bağlı olarak 2 gün - 1 hafta arası değişebilmektedir. Tam süreyi bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.
Her elektronik cihazın olduğu gibi Next&Nextstar cihazlarının da 2 yıl garantisi vardır. Fakat garanti dışı durumlarda da firmamız sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaktadır.
Bizimle iletişim kurup, gerekli bilgileri (Daire sayısı vb.) ilettiğiniz takdirde firmamız sadece sizin apartmanınıza özel bir teklif çıkaracaktır.

BİZİ ARAYARAK TEKLİF İSTEYİN!